Nevşah Enstitü, sizi ruhsal seviyede aradığınız tüm cevapları bulmaya, Öz'ünüze yaklaşmaya ve Hakikat'le tanışmaya çağırıyor. Sizin için buradayız.
   
Advanced Breathwork Training
3250 TL (KDV Dahil)


"Advanced Breathwork Training" için
Yaklaşan Tarihler
Şimdilik yaklaşan bir takvim bulunmamaktadır.

Diğer Eğitimler
Temel Nefes Eğitimi
Temel Nefes Eğitimi; Nevşah’ın yetiştirdiği Nefes Eğitmenleri tarafından Nevşah Enstit&uu...
Mucize Bilinci Programı
Limitli bilinç yapısından, mucizelerin mümkün olduğu bilince geçmeye, Muciz...
Nefes Koçluğu Seansı
Nefes Seansı nedir? Nefes Seansları her şekilde daha sağlıklı ve huzurlu olabilmenin en güvenli...
Advanced Breathwork Training
Advanced Breathwork Training Hakkında Global Professional Breathwork Alliance (GPBA) 2001&rsqu...

Advanced Breathwork Training

Advanced Breathwork Training Hakkında

Global Professional Breathwork Alliance (GPBA) 2001’den bu yana, fiziksel, duygusal, entelektüel ve ruhsal sağlığı kolaylaştıran, dünyadaki nefes çalışmasını erişilebilir ve hayati bir iyileştirme yöntemi olarak destekleyen profesyonel okullar, eğitmenler ve uygulayıcılardan oluşan uluslararası bir konsorsiyumdur.

Amacı, nefes çalışmaları yapan okullar ve uygulayıcılar arasındaki iş birliğini arttırmaktır. Profesyonel nefes alma yöntemlerinin sürekliliğinden, basit stres azaltma nefes tekniklerinden, yojik nefes almaya, sinirsel ve duygusal düzenleme nefes uygulamalarına, sıradan olmayan bilinç durumlarına kadar, okullar ve uygulayıcılar arasında eşi görülmemiş bir iş birliği yaratmaktır.

Breathwork Alliance, kuruluş tarafından ileri sürülen etik ilkelere uymayı kabul eden tüm Nefes çalışmaları uygulayıcılarına ve okullarına açıktır.

Dan Brule Hakkında

Dan, günümüz öğretmeni, şifacı ve Breathwork alanında dünyaca ünlü bir öncüdür.

Breath Therapy'nin yaratıcılarından biri ve Uluslararası Sertifikalı Yeniden Doğuş Nefesi’nin asıl grubu arasındadır. Prana Yoga (Hindu Nefes Bilimi) ve Chi Kung / Qigong (Çin Medikal Solunum Egzersizleri) ustasıdır ve dünya çapında Spiritüel Solunum Hareketi'ne liderlik etmektedir.

1970'den beri Dan, kişisel gelişim için, kendini iyileştirme ve ruhsal uyanma için nefesi kullanmak üzere 60'tan fazla ülkede 150.000'den fazla kişiyi kişisel olarak eğitti.

Olimpiyat sporcularını, seçkin savaşçıları ve savaş sanatçılarını eğitti. Önde gelen tıbbi uzmanlara, şirket yöneticilerine ve Tony Robbins de dahil olmak üzere en yüksek performanslara koçluk yapmaktadır.

“Sadece Nefes Al: Yaşamda, Sevgide, İş'te ve Ötesinde Başarı için Usta Nefes Alma” gibi birçok kitabın yazarıdır.

Viola Edward Hakkında

Viola Edward bir Psikoterapist, Nefes Çalışmaları Lider Eğitimcisi ve İlişki Uzmanıdır. Geçtiğimiz 25 yıl içinde kitaplar yazmış, kendi işlerini kurmuş, birçok ödül ve fahri doktorluk ünvanı kazanmış, ruh eşini bulmuş, bir aile kurmuş, üçüncü kez başka bir ülkeye göç etmiş ve 18 ülkede binlerce insana gizli kalmış becerilerini ortaya çıkarabilmeleri ve böylece potansiyellerine tamamen ulaşabilmeleri konularında yardımcı olmuştur.

Viola, İngilizce, İspanyolca ve Arapça konuşmaktadır. Tüm dünyada bireysel müşteriler ve iş adamları ile çalışmaktadır ve koçluk, psikoterapi ve nefes çalışmaları danışmanlığı üzerine eğitim programlarına öncülük ederek mümkün olan en çok sayıda insana ulaşma görevini kendisine misyon edinmiştir.

Heinz Gerd Hakkında

Heinz Gerd Lange Haziran 2000'de Jane Okondo ile birlikte Nefes Terapisi ve Dönüşümsel İyileştirme Enstitüsü - InBreath'ı kurdu. 1996'da tanıştıklarında, nefesin iyileştirici gücüne yönelik ortak tutkularını ve bu deneyimi mümkün olduğunca çok insanla paylaşma vizyonlarını  keşfettiler.

Kucakladıkları birçok iyileştirici yaklaşımdaki uzmanlıklarından yola çıkarak Heinz Gerd ve Jane, yeni bir konseptle yeni bir eğitim yaratmaya başladı. İngiltere'de eşsiz ve ilk kez bir nefes terapisinin yanı sıra yaratıcı sanatlar, Sesli Diyalog, dönüşümsel psikoloji, gölge ve süreç çalışması, transpersonal, ince anatomi ve enerji çalışması, dönüşümsel iyileşme de dahil olmak üzere birçok Nefes Terapisi eğitimi geliştirmişlerdir.

Jim Morningstar Hakkında

Dönüşüm Kuruluşunun Direktörü olan Jim, 1973'ten beri klinik psikolog olarak çalışmaktadır. Klinik bir süpervizör, seminer lideridir ve psikoterapinin nefes çalışmalarıyla ve biyo-ruhsal enerjiler gibi zihin / beden teknikleriyle entegrasyonuna öncülük etmiştir.

1980 yılında Bütünleyici Psikoloji Okulu'nu ve 1990 yılında Dönüştürücü Nefes Çalışmaları Eğitim Programını kurdu ve manevi psikoloji alanında dört kitap yazdı. Global Professional Breathwork Alliance’ın eş yöneticisi ve InWellness’ın kurucusudur.

Jim ayrıca uluslararası eğitimler vermektedir.

 
Tüm hakları saklıdır. © 2003-2020 NFS Yaşam Okulu Kullanım Koşulları & Gizlilik Politikası design by ixir.