Nevşah Enstitü, sizi ruhsal seviyede aradığınız tüm cevapları bulmaya, Öz'ünüze yaklaşmaya ve Hakikat'le tanışmaya çağırıyor. Sizin için buradayız.
   
Mucize Bilinci Programı
2832 TL (KDV Dahil)Diğer Eğitimler
Temel Nefes Eğitimi
Temel Nefes Eğitimi; Nevşah’ın yetiştirdiği Nefes Eğitmenleri tarafından Nevşah Enstit&uu...
Mucize Bilinci Programı
Limitli bilinç yapısından, mucizelerin mümkün olduğu bilince geçmeye, Muciz...
Nefes Koçluğu Seansı
Nefes Seansı nedir? Nefes Seansları her şekilde daha sağlıklı ve huzurlu olabilmenin en güvenli...
Advanced Breathwork Training
Advanced Breathwork Training Hakkında Global Professional Breathwork Alliance (GPBA) 2001&rsqu...

Mucize Bilinci Programı

Limitli bilinç yapısından, mucizelerin mümkün olduğu bilince geçmeye,

Mucizeleri yaşamaya ve fark etmeye,

Geçmişin ve geleceğin etkilerinden kurtulup AN’ı deneyimlemeye

Hazır mısınız?

Mucize Bilinci Programı nedir?

Mucize Bilinci Programı zihnin özgürleşmesi ile gerçekleşen bir bilinç dönüşüm çalışmasıdır. Sadece sevgi olduğumuz gerçeğine uyanış, Öz’e ve Sevgi’ye dönüş yolculuğudur. Huzur, mutluluk, sevgi gibi içimizdeki kaynaklara erişmemizi sağlar, içsel bilgeliği ortaya çıkarır. Dünyaya yüklediğimiz anlamlardan başlayıp, yaşama bakış açımızdan fiziksel koşullarımıza kadar her şeyi etkiler.

Mucize Bilinci Programı 365 dersten oluşur. Her ders bir gün için tasarlanmıştır. Dersler gün içerisinde günlük yaşam akışınızı etkilemeden sadece dersleri içinizden tekrarlayarak yapılır. Programın sunduğu güçlü zihin eğitimi, zihninize; anda kalma, bütünlüğü ve özünüzün varlığını hissetme halini yerleştirir.

Program hiç bir hazırlık veya özel çalışma gerektirmez. Önceden bir uygulama yapmış olmanıza gerek yoktur. Bu program herkese her zaman uygundur.

Dersler online ders programı üzerinden her hafta canlı olarak yapılır. Haftalık ders konuları üzerinden geçilirken paylaşımlar yapılır. Her hafta haftalık dersler e-postanıza yollanır, dersin ses kayıtları da paylaşılır.

Mucize Bilinci Programı tamamen ruhsal bir süreçtir. Fakat modern bilimsel gelişmeler programın  derslerini doğrular niteliktedir. Aslında bu program ruhun bilimini ve bilgisini sunmaktadır. Ve sunduğu bu bilgiyi, programın sistemini takip eden her insan için erişilebilir kılmaktadır.

Programın giriş bölümünde, program  şu şekilde özetlenmektedir;

Bu program , Mucize Bilinci Programı'dır. Seçmeli ders değildir. Sınıfı geçmek için alınması zorunludur.  Gönüllü olan şey, sizin onu alma zamanınızdır. Özgür iradeniz vardır. Ama bu, programın içeriğini sizin oluşturacağınız anlamına gelmez. Size verilen zaman diliminde, ne kadarını alacağınızı seçme hakkınız olduğu anlamına gelir.

Mucize Bilinci Programı, sevginin anlamını öğretmeyi amaçlamaz çünkü o, öğretilebilecek her şeyi aşar. Fakat bu , program  sevginin sürekli olarak var oluşunun farkına varabilmenizin önündeki engelleri kaldırır. Sevgi bilinci, sizin doğal mirasınızdır. Sevginin tersi korkudur. Fakat her şeyi kapsayanın karşıtı olamaz.

Bu yüzden bu program  şu şekilde özetlenebilir:

Gerçek olan tehdit edilemez.
Gerçek olmayan var olamaz.
Burada Yaradanın huzuru yatar.

 
Tüm hakları saklıdır. © 2003-2020 NFS Yaşam Okulu Kullanım Koşulları & Gizlilik Politikası design by ixir.