Nevşah Enstitü, sizi ruhsal seviyede aradığınız tüm cevapları bulmaya, Öz'ünüze yaklaşmaya ve Hakikat'le tanışmaya çağırıyor. Sizin için buradayız.
   
Nefes Koçluğu Seansı
300 TL (KDV Dahil)


"Nefes Koçluğu Seansı" için
Yaklaşan Tarihler
Şimdilik yaklaşan bir takvim bulunmamaktadır.

Diğer Eğitimler
Temel Nefes Eğitimi
Temel Nefes Eğitimi; Nevşah’ın yetiştirdiği Nefes Eğitmenleri tarafından Nevşah Enstit&uu...
Mucize Bilinci Programı
Limitli bilinç yapısından, mucizelerin mümkün olduğu bilince geçmeye, Muciz...
Nefes Koçluğu Seansı
Nefes Seansı nedir? Nefes Seansları her şekilde daha sağlıklı ve huzurlu olabilmenin en güvenli...
Advanced Breathwork Training
Advanced Breathwork Training Hakkında Global Professional Breathwork Alliance (GPBA) 2001&rsqu...

Nefes Koçluğu Seansı

Nefes Seansı nedir? Nefes Seansları her şekilde daha sağlıklı ve huzurlu olabilmenin en güvenli ve en kolay yolu. Nefes seansları üç seviyede ilerliyor; Beden, zihin ve ruh. Seanslarda nefes koçu desteğiyle beden doğru ve doğal nefesi öğrendiğinde bilinçaltında bulunan ve bizi limitleyen düşünce sistemleri de arınmaya başlar. Seanslarda çoğu kişi üst farkındalık düzeylerine ulaştığını, hayatı net bir şekilde algılayabildiklerini söylüyoır..

Nasıl çalışıyor? Seanslarda kullandığımız derin, tam, bağlantılı nefes sayesinde bedenimizde büyük enerji açılımları olmaya, böylelikle bilinçaltının derinliklerine ulaşabilmeye başlarız. Limitli nefes alışkanlıkları açıldıkça beden oksijenle, yaşam enerjisiyle dolmaya başlar. Nefesi özel nefes alışveriş şekilleri, tonlama egzersizleri, afirmasyonlar ve seans öncesinde belirlediğimiz niyetlerle kolaylıkla açabiliyoruz. Bu metod doğal, kolay ve kısa sürede verdiği gözle görülür sonuçlarla varolan dönüşüm metodları içerisinde en tatmin edici olanıdır. Özel bir yetenek, efor veya fiziksel durum gerektirmeyen doğal nefes seansları herkes tarafından yapılabilir. 

Nefes seansları için mutlaka bir nefes koçuyla mı çalışmam gerekir? Nefes çalışmalarına başladığınız ilk zamanlarda nefes koçuyla çalışmak, onun rehberlik ve desteğini almak daha güvenlidir. Nefes seanslarında ilerledikçe ve artık beden doğal nefesi öğrendiğinde kişi tek başına da çalışmaya başlayabilir. Nefesin açılması için gereken 5 ile 15 arasındaki seansı uzman nefes koçları ve eğitmenlerinin gözetiminde, nefes seminerlerinde yapmak en doğru seçimdir.

Bu seansler ne işe yarayacak? Tam, derin, doğal, aktive bir nefesin yararları saymakla bitmez. Bu nefes bize öncelikle daha fazla enerji ve canlılık getirecektir. Bugün tıbben bilinen kırkın üzerindeki anarobik yani oksijensiz ortamda varolabilen hastalıklara doğal bir korunma sistemidir. Doğal nefes seansları sonrasında bedenimize giren oksijen miktarı ve kandaki oksijen oranı %3-4 oranında arttığı tespit edilmiştir, bu tür hastalıkların (en önemlisi kanser) oksijen zengini ortamlarda varolamadığı tıbben bilinmektedir. Doğal nefes seansları ve nefes seminerleri sonrasında katılanların yaşamlarında gözle görülür pozitif değişiklikler olmaktadır..

Seminerlerimize katılanların tecrübe ettiği bazı durumlar; 

- Alma ve vermede duyulan mutluluk
- Daha iyi fiziksel ve mental sağlık
- Alkol bağımlılığının bitmesi
- İnsanları yargılama isteğinin bitmesi
- Bağışıklık sisteminin güçlenmesi
- Her yönden (fiziksel, duygusal, mental) hafifleme
- Derin bir içsel huzur
- Sigarayı bırakma
- Yatıştırıcı (depresyon) ilaçları kullanmayı bırakma
- Bağımlılıklardan özgürleşme
- Kolay doğum
- Karma tecrübelerin temizlenmesi
- Bedendeki stresin azalması
- Daha iyi dolaşım bir sistemi
- Yaşama karşı daha istekli ve şevkli olma
- Bol neşe, coşku, mutluluk
- İç ve dış tatmin

NEFESİNİZ YAŞAMINIZ DEMEK! Katılımcı geri bildirimlerini mutlaka okuyun!

Nefes seansları nasıl ilerliyor? Nefes ve yaşam koçunuz başlangıçta size bu prosesi detaylı şekilde anlatıyor, genel sağlık durumunuzla ilgili (fiziksel, duygusal, mental) sorular soruyor. kendinizi rahat ve güvende hissetmeniz için gerekli konuşmaları yapıyor. Yapacağınız seans için bir hedef belirlemenizi istiyor ve bunu pozitif bir niyete dönüştürmeniz için size destek oluyor. Nefes seansı sırtüstü uzanarak yapılıyor, eğer astım, kalp rahatsızlıkları veya nefesinizle ilgili başka problemler varsa nefes koçunuz sizi arkanıza bir yastık koyarak yükseltebilir. Dilerseniz üzerinize örtmek için bir örtü veya gözünüzü kapatmak için uyku bantlarından isteyebilirsiniz. Nefes koçunuz seans boyunca sizi motive etmesi ve tempolu nefes almanızı sağlamak için nefes seansları için özel olarak seçilmiş müzikler çalabilir. Seansta bir bebek gibi karnınıza, bağlantılı şekilde, doğal nefes alıp vermeniz istenecek. Nefes alışınız iyice açıldığında nefes verişiniz de rahatlayacak ve bedeniniz kendini bir sonraki tam derin nefese hazırlayacak. Nefes seansı bu şekilde, sürekli, nefes alış ve veriş arasında herhangi bir boşluk olmadan, bağlantılı nefeslerle bir saat boyunca devam edecek. Çoğu kişide olduğu gibi sizde de nefes alışverişinizle ilgili sizi limitleyen fiziksel veya duygusal durumlar olabilir, bunların içinden geçip nefesi aktive etmek çok öenmlidir. Tonlama, afirmasyonlar ve nefes koçunuz size bu döngülerden geçerken destek olacaktır. Bastırılmış korkular, öfke, ve sıkışmış enerjiler açığa çıkarıldığında neşe ve mutluluğa daha fazla yer açılır. Nefes seanslarında bu nedenle sanki her nefeste daha fazla neşe, mutluluk ve coşkuya açılıyor olduğumuz ve her nefeste yaşamın daha fazla içimize dolduğunu hissetmek normaldir.

 

 
Tüm hakları saklıdır. © 2003-2020 NFS Yaşam Okulu Kullanım Koşulları & Gizlilik Politikası design by ixir.